Moje weby

Vítejte na mých webech

"Prduch" neznamená zloduch
  Když se někdo "zmýlí" a osloví mně starý pane, věřte, nesu to dost nelibě. Zpravidla takového človíčka opravím a požádám jej aby použil oslovení "... dříve narozený pane". Tedy alespoň v mém případě. 

  Ale teď vážně. Jsem sice téměř v polovině osmdesátky, ale to nutně nemusí znamenat, že jsem onen "prduch" či ubručený zloduch. Když se kouknete na můj web, přesvědčíte se, že já, ani můj jen o pět let mladší bratr Zdeněk do této kategorie seniorů nepatříme. 
  A nestyďte se mně napsat. Rád si o Vás či Vás rád něco přečtu. A jistě, pokud budete souhlasit se zveřejněním Vašeho příspěvku, i mnozí z návštěvníků webu. Dosud jich bylo více než dvacet dva tisíce.


(klikněte na obrázek nebo vložte do vyhledávače)

http://vyskovak.webnode.cz/

Web K diskusi, jsem získal relativně nedávno. Původně se zabýval jen, nepochybně závažným problémem nejen pro nás evropany, migrací a uprchlickou krizí. Byl to jednostranný pohled na kriminalitu migrantů.  Proto zde nyní nabízím zpravodajství v širších souvislostech, včetně informací o terorismu, významných světových událostech a jednání politiků, OSN, EU i jednotlivých zemí, přispívající k řešení nejen migrace či terorismu.   
https://www.kdiskusi.cz/
(klikněte na obrázek nebo vložte do vyhledávače)